Uslovi – kamp

Organizator, Škola gitare Starčević, se obavezuje da realizuje kamp u dogovorenom terminu, da Učesniku obezbedi smeštaj na bazi 4 puna pansiona u dogovorenom smeštaju, časove gitare za vreme trajanja kampa, kao i note, odnosno tabulature potrebne za rad na časovima.

Učesnik se obavezuje da ponese svoju gitaru, da se pridržava utvrđenog rasporeda aktivnosti i programa na kampu, da ne ometa rad na časovima, da najkasnije do kampa uplati organizatoru dogovoreni iznos u evrima ili u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu na dan uplate.

Prevoz neće biti organizovan, do objekta se može lako stići i gradskim prevozom, autobusom 408 koji ide sa Voždovca.

 Opcije plaćanja za đake škole Starčević:
– 140 e u gotovini za uplate do 15. aprila
– 160 e u gotovini za kasnije uplate ili uplate na do 5 mesečnih rata
–  jedna od navedenih opcija na račun +20% PDV.

 

 Opcije plaćanja za spoljne učesnike:
– 160 e u gotovini za uplate do 15. aprila
– 180 e u gotovini za kasnije uplate ili uplate na do 5 mesečnih rata
–  jedna od navedenih opcija na račun +20% PDV.

 

U slučaju eventualnog otkazivanja kampa od strane organizatora, Učesniku će biti vraćen uplaćeni iznos u celosti. U slučaju sprečenosti Učesnika da prisustvuje kampu, Učesnik ima pravo na delimični povraćaj novca.
Call Now Button064/2129-765